GROMDA - Walki na gołe pięści

ŁAZARSKA ZADYMA na gali GROMDA 3! Najbrutalniesza walka na gołe pięści!

Trzecia edycja turnieju walk na gołe pięści zbliża się wielkimi krokami. Jedną z głównych atrakcji kolejnej GROMDY będzie starcie Tomasza “ZADYMY” Gromadzkiego z Rafałem “ŁAZAREM” Łazarkiem, które jest gwarancją niezapomnianej ringowej wojny! Obaj nieustraszeni fighterzy zdążyli już pokazać, że w ringu o wymiarach 4 x 4 metra czują się jak w domu… Gala “GROMDA 3: Krwawy Piątek” z wielkim finałem “TYSON” kontra “DON DIEGO” o 100 tysięcy złotych głównej nagrody już 11 grudnia!

Są tacy zawodnicy, o których przydomek mówi właściwie wszystko. W życiu codziennym “ZADYMA” unika dymów i niepotrzebnych awantur – jest cenionym i pracowitym… przedsiębiorcą pogrzebowym. W ringu zamienia się jednak w nieustraszonego wojownika, który potrafi bić się upadłego z dużo większymi i silniejszymi rywalami. 

W 2020 roku pięściarska kariera Gromadzkiego nabrała przyspieszenia. We wrześniu boksujący zwykle w kategorii superśredniej zawodnik grupy Tymex Boxing Promotion pojechał na teren rywala, gdzie walczył w wyższej wadze półciężkiej. Stawką pojedynku z Remigiuszem Wozem był tytuł zawodowego mistrza Polski. “ZADYMA” stanął na wysokości zadania i po twardej walce zdobył najcenniejsze trofeum w długoletniej zawodowej karierze.

W grudniu ambitny pięściarz planował kolejny występ w bokserskim ringu. Niestety – najpierw z gry wypadł niepokonany rywal z Niemiec, a jego zastępcę kilka dni przed walką dopadł koronawirus. Przygotowania nie mogły jednak pójść na marne – dlatego “ZADYMA” po raz drugi spróbuje sił na GROMDZIE!

Pierwszą walkę stoczył podczas inauguracyjnej gali nowatorskiego projektu, za którym stoją Mateusz Borek (MB Promotions) i Mariusz Grabowski (Tymex Boxing Promotion). Idea jest jasna – w mniejszym ringu bez rękawic spotykają się przedstawiciele różnych sztuk walki, konfrontując się w boksie na gołe pięści. Jeśli cztery dwuminutowe rundy nie wyłonią rozstrzygnięcia, to zawodnicy biją się do upadłego. Na GROMDZIE walczy się do ostatniej krwi, a sędziowie punktowi po prostu nie mogą liczyć na zatrudnienie.

“Ludzie pragną chleba i igrzysk, a walkami na gołe pięści wracamy do korzeni. Jest we mnie gen wojownika, który pcha mnie do wyzwań” – cieszył się “ZADYMA” przed debiutem w nowej formule. W czerwcu spotkał na swojej drodze walecznego Wiktoria “WICIA” Szadkowskiego. Walka była najdłuższym pojedynkiem na pierwszej GROMDZIE – w ostatniej rundzie “ZADYMA” w końcu złamał rywala, który został wyliczony przez sędziego.

Tym razem nieustraszony wojownik ze Śląska spotka na swojej drodze chyba jeszcze trudniejszego przeciwnika. Rafał “ŁAZAR” Łazarek również zadebiutował na pierwszej GROMDZIE, gdzie wygrał po brutalnej i krwawej wojnie. Na drugiej gali sprawdził się w turnieju – tam w pierwszej rundzie złamał największego z możliwych przeciwników – giganta „DZIDZIUSIA”. W półfinale „ŁAZAR” przegrał z “DON DIEGO” po szalonej ringowej zadymie, która dobiegła końca dopiero w ostatniej rundzie.

ŁAZARSKA ZADYMA na gali GROMDA 3! Najbrutalniesza i najbardziej krwawa walka na gołe pięści!

Czego spodziewać się po kolejnym zestawieniu z udziałem takich wojowników? To będzie jedyna w swoim rodzaju “ŁAZARSKA ZADYMA”, która może się okazać najbrutalniejszą i najbardziej krwawą ringową wojną w historii walk na gołe pięści! To jednak tylko część atrakcji związanych z galą „GROMDA 3: Krwawy Piątek”, która dojdzie do skutku już 11 grudnia. Głównym wydarzeniem imprezy będzie wielki finał turnieju – „TYSON” kontra „DON DIEGO”. Stawką będzie 100 tysięcy złotych nagrody głównej, a oprócz tego kibice mogą liczyć na szereg innych atrakcji. Transmisja w systemie Pay-Per-View na www.gromda.tv

GROMDA™ Oficjalny serwis internetowy.
Wszelkie prawa zastrzeżone. | All rights reserved.
Translate »