GROMDA - Walki na gołe pięści

GROMDA 15: BALBOA vs SAVAGE, czyli KING of KNOCKOUTS vs KING of the STREETS

KING of KNOCKOUTS vs KING of the STREETS

GROMDA 15: BALBOA vs SAVAGE. To będzie agresywne starcie dwóch brutalnych torped. To będzie epickie bombardowanie na gołe pięści. Nie mrugać.

GROMDA 15 już w PIĄTEK o 20:00
KUP PPV na GROMDA.tv
LIVE on PPV on GROMDA.tv
1.12.2023 – FRIDAY – 20:00
 

GROMDA 15: BALBOA vs SAVAGE


Król ulicznych walk bez zasad, legenda z mrocznego podziemia, szalony chuligan i brutalny dzikus SAVAGE. Stanie do walki z topowych GROMDZIARZEM, królem nokautu walk na gołe pięści, czyli BALBOĄ.

Zarówno BALBOA i SAVAGE to dynamiczni i bardzo mocno bijący fighterzy, którzy od pierwszej sekundy atakują i idą po nokaut. To będzie konkretne zderzenie polskiego wściekłego byka z nieokełznaną siłą gwałtownego dzika.

SAVAGE to bardzo chaotyczny i nieprzewidywalny fighter… z takim bijokiem BALBOA jeszcze nie miał okazji się zmierzyć, dlatego te starcie będzie niesamowicie interesujące.

GROMDA 15: PODZIEMNY KRĄG

Może tutaj nie pachnie fiołkami, ale zdecydowanie ma swój hermetyczny charakter. Tutaj nikt nie jest romantykiem… ani też nie pyszczy. Miejsce o którym się mówi, ale nie każdy ma tam wjazd. Urokliwość zatęchłej piwnicy oraz aura charakternych solówek, gdzie zahartowani goście szukają dobrej bitki.

W walce wieczoru zobaczymy DON DIEGO vs GOAT, czyli starcie tytanów o pas mistrzowski walk na gołe pięści.

Elitarna speluna w świecie gdzie klaun mieni się cesarzem, bycie kukiełką to chluba, a prawie wszędzie można wykrzyczeć sobie walkę… i na dodatek dorosłe chłopy szukają wrażeń tam gdzie nie powinni. Tutaj jest zdecydowanie inaczej. Szacunek i zasady… albo zostaniesz szybciutko pogoniony.

GROMDA 15: PODZIEMNY KRĄG już w PIĄTEK (1 grudnia) o 20:00. Na żywo w systemie PPV na GROMDA.tv

Translate »