GROMDA - Walki na gołe pięści

Bijoki do 80kg wchodzą do gry! Zgłoś się i walcz!

Bijocy do 80kg

Czas na zmianę zasad gry… nic bardziej mylnego. To jest GROMDA. Tutaj sztywniutko i bez zmian. A ci co próbują się wymądrzać i siać ferment naprawdę… dajcie na luz i zajmijcie się sobą. Nikt nie będzie nam mówił co mamy robić i w jaki sposób… tym bardziej osoby, które same się nie wywiązują z tego co zapowiadały.

GROMDA. Gołe piąchy, walki do końca, solidne i równe zasady dla wszystkich, bez gadania i robienie z siebie pośmiewiska, bez kręcenia wyników sędziowskich i oczywiście… bez kategorii wagowych. Tak było, jest i będzie. Kropka.

Natomiast w związku z tym, że mamy sporo zgłoszeń mocnych chłopaków ale o niższej kategorii wagowej. Plus cały czas mówicie “dajcie szansę”, “zróbmy walki mniejszych trochę byczków a będzie piekło i ostra jazda”. A więc zrobimy. Jeden strzał aby to sprawdzić. Do wszystkich bijoków do 80kg to jest ten moment, ta szansa. Zgłoś się i walcz. Może superfighty, a może turniej 80kg zobaczymy. Wszystko zależy od Was. Wy macie swoje karty… my mówimy sprawdzam.

ZGŁOŚ SIĘ I WALCZ!

Jako ciekawostkę dodamy, że już na ten moment mamy sporo chętnych zagranicznych bijoków i to z konkretną renomą na świecie m.in. Tyler Goodjohn ksyweczka TORNADO.

Translate »