GROMDA - Walki na gołe pięści

Boks powraca do korzeni, a fani spragnieni prawdziwych walk na gołe pięści, z poszanowaniem honorowych zasad czekali na to od zawsze. GROMDA wchodzi do gry!  Zebrawszy najlepsze wzorce z Wysp Brytyjskich i Stanów Zjednoczonych serwujemy wam jedyny turniej w boksie na gołe pięści w Polsce.

GROMDA wyznacza nową jakość w realnych pojedynkach. Odrzuciliśmy wszystko co zbędne skupiając się na zachowaniu honorowych zasad rywalizacji sportowej. Areną zmagań będzie zmodyfikowany ring bokserski. Areną będzie mały ring o wymiarach 4 x 4 metry, który będzie predestynował mocno ofensywnych fighterów, nastawionych na nokauty. Ucieczka od wymian ciosów nie wchodzi w grę. Rywalizacja cios za cios dzięki GROMDZIE nabierze nowego znaczenia.

GROMDA Fight Club: Walki na gołe pięści i ring 4x4 metra

ELITARNY KLUB WALK NA GOŁE PIĘŚCI
GROMDA™ FIGHT CLUB

Pula nagród w turnieju wynosi 150 tysięcy złotych. Główną nagrodą w turnieju będzie rekordowe 100 tysięcy złotych. Podczas każdej imprezy zostanie nagrodzona najlepsza walka. Za każdą wygraną walkę podczas turnieju uczestnik otrzymuje 2 tysiące złotych. Za udział w samym turnieju niezależnie od wyniku jego zmagań uczestnik ma gwarantowane również wynagrodzenie pieniężne.

GROMDA: Turniej walk na gołe pięści

W turnieju GROMDA: Walki na gołe pięści bierze udział 16 uczestników wybranych na podstawie nadesłanych zgłoszeń.

GROMDA™ Oficjalny serwis internetowy.
Wszelkie prawa zastrzeżone. | All rights reserved.
Translate »