GROMDA - Walki na gołe pięści

GROMDA najlepszą polską federacją sportów walki!

GROMDA najlepszą polską federacją sportów walki!

Zwycięstwo przez nokaut! GROMDA najlepszą polską federacją sportów walki!

To był nokaut! Kibice sportów walki docenili GROMDĘ i sprawili nam miły prezent na 4. urodziny. Nasza federacja została wybrana najlepszą w Polsce w głosowaniu przeprowadzonym na stronie internetowej Fansportu.pl.

Dziękujemy wszystkim sympatykom boksu na gołe pięści! GROMDA jest najlepsza, to sport dla wojowników.

– Otrzymaliśmy ponad 3200 głosów i o ponad 1000 wyprzedziliśmy KSW. To gigantyczna przewaga. Cieszy nas ogromne i ciągle rosnące zainteresowanie, zarówno wśród kibiców, jak i chętnych do walki – mówi Mariusz Grabowski, pomysłodawca i szef organizacji GROMDA.

Tylko na galach GROMDY, podczas których boks wraca do swoich korzeni, nie ma miękkiej gry, a prawo wstępu mają tylko charakterni bijocy. Nokauty i jeszcze raz nokauty. Prawdziwe pojedynki, nieustępliwość, krew i bitka do końca.

– GROMDA zdobyła ponad połowę głosów, co świadczy o fantastycznej pracy, którą wykonuje cały zespół, oczywiście na czele z naszymi zawodnikami. Kibice potrafią odróżnić konkretne walki charakternych gości od pseudowalk z udziałem krzykaczy – powiedział Mariusz Grabowski.

Pierwsza gala GROMDY odbyła się w czerwcu 2020 roku, jeszcze w trudnych warunkach pandemicznych. Dzisiaj powoli zbliżamy się do 20 edycji.

– Na naszych galach łączyło już około 200 zawodników, wywodzących się z różnych dziedzin sportów walki, m.in. kickboxingu. Cześć chłopaków odnosiła sukcesy międzynarodowe, inni krajowe, a jest też grupa trenujących dla siebie, dla których pierwszą i najważniejszą możliwości sprawdzenia się na sportowych zasadach jest GROMDA – uważa szef organizacji.

W ankiecie na stronie Fansportu, mówiąc wprost: GROMDA znokautowała KSW, a daleko, daleko w tyle inne federacje.

To Wasz sukces, Don Diego, Balboa, Goat, Vasyl, Gorilla, Scarface, Joker, Słomka, Buła, Łazar, Maximus i wielu, wielu innych. Nie jesteśmy w stanie wymienić wszystkich gości z klasą, czyli GROMDZIARZY. Ale podziękowania dla wszystkich, piszących historię boksu na gołe pięści na galach GROMDA Mariusza Grabowskiego.

Rozkręcamy się, będziemy rośli w siłę z naszymi mistrzami i kibicami. Wkrótce kolejna gala, bądźcie czujni!

Translate »