GROMDA - Walki na gołe pięści

GROMDA 2 już DZISIAJ o 20:00. NA ŻYWO na www.GROMDA.tv

Brutalne walki na gołe pięści powracają! Już DZISIAJ fani sportów walki będą mogli się emocjonować drugą edycją wyjątkowego turnieju, który wyłoni rywala dla Krystiana “TYSONA” Kuźmy. Kto wygra? Bukmacherzy mają swojego faworyta… Transmisja tylko w systemie Pay-Per-View na www.gromda.tv za jedyne 19,99 zł!

Pierwsza odsłona GROMDY była wielką niewiadomą. W czerwcu cały świat sportu dopiero stawał na nogi po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, jednak Mateusz Borek (MB Promotions) i Mariusz Grabowski (Tymex Boxing Promotion) postawili wszystko na jedną kartę. Gala została zorganizowana bez kibiców w jedynej w swoim rodzaju ulicznej otoczce przypominającej “Sin City”. 

Zgodnie z zapowiedziami w niewielkim ringu o wymiarach 4 x 4 metra nie było miękkiej gry. Krew lała się strumieniami, kości pękały, a efektownych nokautów nie brakowało. Tym razem sędziowie również nie będą potrzebni – jeśli cztery dwuminutowe rundy nie dostarczą rozstrzygnięcia, to zawodnicy zmierzą się w piątym starciu, które będzie nielimitowane czasowo. Nokaut lub poddanie – innej opcji nie ma!

W drugiej edycji turnieju do walki wyjdą wszechstronnie doświadczeni wojownicy. Jarek “DZIDZIUŚ” Juchner wniesie do ringu 130 kilogramów żywej wagi przy 205 cm wzrostu – takiego olbrzyma jeszcze na GROMDZIE nie było! Doświadczenie też może zagrać na jego korzyść – przed laty wygrał turniej walk na gołe pięści w irlandzkim więzieniu w Cloover Hill.

Mimo to BETCLIC – oficjalny partner GROMDY – za złotówkę postawioną na wygraną “DZIDZIUSIA” w turnieju zapłaci aż z 11-krotną przebitką w przypadku jego zwycięstwa! Faworytami bukmachera są Dawid “MAXIMUS” Żółtaszek i Mateusz “DON DIEGO” Kubiszyn. Obaj to weterani polskiego kick-boxingu – drugi z nich przed kilkoma tygodniami przegrał nieznacznie na punkty z niepokonanym Adamem Balskim w bokserskim ringu. Na GROMDZIE tego typu dyskusyjnych werdyktów na pewno nie będzie…

 

Patrząc na kursy warto pamiętać, że w pierwszej edycji faworyzowany Michał “KICKBOXER” Bławdziewicz radził sobie znakomicie, ale tylko do finału. Tam musiał uznać wyższość agresywnego ulicznego fightera… Jak będzie tym razem? Przekonamy się już w piątek 28 sierpnia! Zwycięzca drugiej edycji turnieju spotkał się z “TYSONEM” w pojedynku, którego stawką będzie nagroda główna – 100 tysięcy złotych.

 

To jednak nie koniec atrakcji! “KRWAWY PIĄTEK” przyniesie także kilka “extra fightów”, w których kolejni nieustraszeni wojownicy będą mogli sprawdzić się w formule walk na gołe pięści. GROMDA wciąż się rozwija – w planach jest między innymi wprowadzenie kategorii wagowych i oficjalnego tytułu mistrzowskiego federacji. 

GROMDA™ Oficjalny serwis internetowy.
Wszelkie prawa zastrzeżone. | All rights reserved.
Translate »