GROMDA - Walki na gołe pięści

GROMDA 17 już w PIĄTEK! Gdzie zobaczyć najlepszych z najlepszych w walkach na gołe pięści.

GROMDA 17 PPV: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce.
 
 
GROMDA 17 PPV. Żelazne zasady, bitne chłopaki i krwawe pojedynki na gołe pięści – organizacja GROMDA wraca na salony. Całą galę będzie można oglądać na specjalnej platformie organizacji. Ile kosztuje PPV? Jaka cena transmisji? Mamy dla Was wszystkie potrzebne informacje.
 
 
GROMDA: Walki na gołe pięści
 
Najlepsza federacja walk na gołe pięści. Elitarny klub dżentelmenów GROMDA. Podziemne stowarzyszenie prawdziwych mężczyzn skupia w swoich szeregach niepodrabialnych wojowników. Boks powraca do korzeni, a fani spragnieni prawdziwych walk na gołe pięści, z poszanowaniem honorowych zasad czekali na to od zawsze.
 
GROMDA wchodzi do gry! Brutalne i krwawe starcia współczesnych wojowników! Czas poznać kto jest największym twardzielem w tej grze. Kto ma charakter, jaja ze stali i trochę szczęścia. GROMDA: Nie ma miękkiej gry.
 
GROMDA wyłącznie w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem – http://GROMDA.tv
 
GROMDA 17: DON DIEGO vs BALBOA 2. CHAMPION vs KING of KNOCKOUT
 
Niepokonany mistrz walka na gołe pięści, pogromca chuliganów i samozwańczych bad-boyów, koszmar dzielnicowych oprychów DON DIEGO ponownie stanie do walki z królem nokautu i głodnym zemsty BALBOĄ.
 
DON DIEGO to waleczny strażak, mistrz świata w kickboxingu oraz najtwardszy bijok w tej brutalnej grze jaką są walki na gołe pięści, czyli mistrz GROMDA. Postrach toruńskich watażków, kroczący w blasku reflektorów i kamer. Połączenie filmowego Kickboxera z Johnym Cagem z kultowej gry Mortal Kombat.
 
BALBOA to chłopak z gór z wielkimi ambicjami i marzeniami. Pracowity i skupiony na jednym celu, którym od zawsze jest miano najlepszego fightera walk na gołe pięści i niekwestionowanego mistrza GROMDA. Polski Rocky powalający wielkich chłopów jednym ciosem i walczący do końca Wściekły Byk, który nigdy nie odpuści swojej ofiary.
 
Rewanżowe starcie na które czekają wszyscy kibice sportów walki, zwłaszcza gołych pięści. Szanse 50/50. Gołe piąchy, walka do końca, solidne i równe zasady dla wszystkich, bez gadania i robienie z siebie pośmiewiska, bez kręcenia wyników sędziowskich i oczywiście… bez kategorii wagowych.
 
“Znokautuję go do końca 2 rundy.” – tak twierdzi BALBOA. Natomiast mistrz GROMDY DON DIEGO porównuje się do Mount Everestu, który nikt nie jest wstanie zdobyć. Czy DON DIEGO pozostanie niepokonanym championem walk na gołe pięści czy też wściekły byk ustrzeli go przez brutalny nokaut. Dowiemy się już wkrótce.
 
 
GROMDA 17: VABANK już w PIĄTEK!
 
Idziemy VABANK. Najlepsi z najlepszych, a nie jakieś muppety. Łamiący bambusy i trzaskający uliczne kokosy. Krótka piłka bez śmiesznych michałków. Kocie ruchy, polot, finezja i amerykański luz. Bez klaunów, władców wiejskiej pipidówek i śmiesznych bad boysów… najlepsi z najlepszych w walkach na gołe pięści! Tu jest Polska i tu się walczy… do końca.
 
Jeśli grać to ostro i to z najlepszymi kartami. Walka do końca. Wszystko albo nic. GROMDA 17: VABANK z hitowym starciem DON DIEGO vs BALBOA 2! GROMDA to nie jakieś gierki dla leszczy, tutaj nikt nie grymasi odnośnie rękawic czy szlocha do kamery, że parę kilo ma mniej. Bez zgrywania kozaka, żeby później szlochać do telefonu. Bez kręcenia afer, gdy i tak gówno siedzi za uszami. Twardo, mocno i konkretnie do końca. Nie ma miękkiej gry.
 
Parówkowym skrytożercom mówimy stanowcze nie! Oglądaj najlepszych, a nie najsłabszych.
 
GROMDA 17 już w piątek (31 maja).
Uwaga! Brutalne nokauty gwarantowane.
 
 
GROMDA 17: Transmisja w PPV
 
Gala wyłącznie w systemie PPV. Dostęp do wydarzenia możecie kupić – http://GROMDA.tv
 
Gala GROMDA 17 jest dostępna w trzech pakietach cenowych – Basic (39,99 PLN), w skład którego wchodzi dostęp do transmisji live w jakości 720p oraz możliwość odtworzenia przez 24h po zakończonym wydarzeniu. Premium (44, 99 PLN) to transmisja w jakości 1080p i dostęp do powtórki przez 168h po gali. VIP (49,99 PLN), czyli zawartość pakietu Premium.
 

Kiedy GROMDA 17? O której?

GROMDA 17 wystartuje już dziś, czyli w piątek 31 maja. Miejscem zmagań tradycyjnie będzie GROMDA Fight Club w Pionkach. Początek zaplanowano na godzinę 20:00.

 
GROMDA: Najlepsi z najlepszych
 
Podczas gali oprócz walki wieczoru zobaczymy aż 6 super fightów z najlepszymi z najlepszych bijoków walk na gołe pięści m.in. hardy bijok o lwim sercu CAPO, wściekły pies i prawdziwy Terminator. GORILLA, torpeda na czysto FIZOL, czarny charakter BAMBO, polski McGregor LUTA czy barbarzyński góral SŁOMKA.
 
 
Szalony, brutalny i najtwardszy turniej walk na gołe pięści
 
Na gali GROMDA 17 odbędzie się 8-osobowy turniej walk na gołe pięści. Od kwadratowych piaskownic, bitek za szkołą, solówek pod garażami i ulicznych ustawek. Gdzie dobre chłopaki i dzielnicowe łobuzy hartowały swój charakter. Każdy facet miał swoje słowo, codziennie budował szacunek i kierował się prawem ulicy. Uliczny świat ze swoimi prostymi zasadami, podwórko które pożerało osiedlowych cwaniaczków, a środowisko nagradzało wytrwałych i twardych graczy. Witamy w świecie walk na gołe pięści, GROMDA.
 
Czas zebrać królów ulicy, chuliganów ze stadionów, legendy dzielnicy, hardych uliczników, fascynatów dobrej bitki i wyszkolonych łamaczy kości. Polskie chłopaki z blokowisk, awanturniczy travellerzy, angielscy zadymiarze, francuscy rozrabiacze oraz cała zgraja awanturników i nierządników. Będzie brutalnie, ostro i krwawo i … nie będzie miękkiej gry!
 
GROMDA 17: DON DIEGO vs BALBOA 2 już w PIĄTEK na żywo w PPV na GROMDA.tv!
 
Niepokonany mistrz walka na gołe pięści, pogromca chuliganów i samozwańczych bad-boyów, koszmar dzielnicowych oprychów DON DIEGO ponownie stanie do walki z królem nokautu i głodnym zemsty BALBOĄ.
 
GROMDA 17: DON DIEGO vs BALBOA 2
PIĄTEK – 31 MAJA – 31.05.2024
NA ŻYWO w PPV na http://GROMDA.tv
LIVE on PPV on http://GROMDA.tv
 
GROMDA. Nie ma miękkiej gry.
#GROMDA #GROMDA17 #bareknuckle #DIEGOvsBALBOA2
GROMDA 17: VABANK. DON DIEGO vs BALBOA 2 już 31 MAJA!
Translate »